Sinless.cz

DRESS CODE je nutno dodržovat


Ukázky kostýmů najdete v Dresscode galerii.


Pro tuto akci je bezpodmínečně nutné dodržet pravidla oblékání. Tím, že nastavíme pravidla, udržíme vysoký standard a vytvoříme tak atmosféru, která je unikátní pro fetiš komunitu.

Vaše možnosti jsou nekonečné. Každý si přijde na své dle vlastního vkusu. Nebudeme diskriminovat nikoho. Naopak! Naše dveře jsou otevřené každému, kdo se chce setkat s novými lidmi z fetiš komunity, naučit se novým praktikám, experimentovat a užít si.

Nebude-li váš kostým splňovat podmínky dresscodu, budete požádáni klub opustit.
Usoudí-li Revelator, že je Váš kostým na hranici splnění dresscodu, budete muset na základě rozhodnutí naší dresscode bitch, Honeyhair, odstranit nebo jinak změnit nevyhovující části vašeho kostýmu…a to na podiu.
Následně budete veřejně potrestáni, bez ohledu na to, jste-li otrok, subinka, switch nebo Top.

Co bude akceptováno

Latex, kůže, PVC, guma, uniformy, medical, fetiš glam, drag, korzety, neobvyklé spodní prádlo, exotická obuv, vintage a sexy kostýmy z různých období, cyber/sci-fi, chain mail, body armor, malba na tělo, transvestite, materiály, které jsou exotické, sexy, např. plastic, folie, ozdoby, lepící páska, apod.

V základě cokoliv perverzní, “jiné” a hlavně sexy.

Uniformy jakéhokoliv typu:
doktoři a zdravotní sestřičky, kněží a jeptišky, vojenské uniformy, policisté a vězni...

Částečná nebo úplná nahota je dovolena, ale přesto kreativita je to, co bude oceněno nejvíce.

Co akceptováno nebude

Běžné oblečení – sportovní obuv, džíny, trika, saka a kravaty, “malé černé” večerní šaty nebo jiné oblečení ne-erotického typu. Pokud bude váš fetiš to, že na sobě budete mít kožené kalhoty, pravděpodobně nebudete do klubu vpuštěni.

NORMÁLNÍ nebo KRAJKOVÉ SPODNÍ PRÁDLO NENÍ FETIŠ!!


“Fetiš” neznamená, že si musíte koupit drahé kostýmy nebo být kompletně nazí. Existuje spousta materiálů a doplňků, které dokážou vytvořit úžasný kostým. Černá nebo červená lepící páska může vytvořit skvělou sexy podprsenku nebo dokonce rukavice. Jedna role průhledné folie vytvoří nespočet variací šatů, sukní, korzetů, apod. Tak tedy znovu: buďte kreativní… buďte sexy.


Stále si nejste jisti? Nechte se inspirovat naší Dresscode galerií.


Pokud mate další otázky, nebojte se zeptat.