Sinless.cz

FAQ's

Dotaz: Nikdy jsme na fetiš party nebyli, jak budeme vědět, co dělat?
Odpověď: Všichni nováčci jsou na Sinless vítáni s otevřenou náručí. Přejete-li si poznat taje tohoto fetish světa, nemějte strach přijít. Sinless je komunita plná lidí, kteří jsou ochotni sdílet zkušenosti, naučit vás novým věcem a praktikám. A navíc na každé párty budou show, vystoupení a ukázky pro páry a jednotlivce, kteří se chtějí přiučit.

D: Jsem muž. Mohu přijít na párty sám?
O: Sinless je fetish play párty. Většina play párty v zahraničí je otevřena pouze pro páry. Proč?
1. Páry jsou většinou aktivní a Sinless párty jsou o akci! Hosté bez doprovodu většinou spíše sledují, co se děje okolo, což může být ostatním hostům nepříjemné.
2. Věříme, že na úspěšné fetish party musí být vytvořena taková atmosféra, která je příjemná a bezpečná pro ženy bez doprovodu. Povolením vstupu samotným mužům se vystavujeme riziku, že klub bude plný postávajících mužů, čímž se vytvoří velmi nepříjemná atmosféra pro samotné ženy.
Možná v budoucnu začneme udělovat VIP výjimky. V současnosti jsou však naše pravidla nastavena takto.

D: Jaké oblečení je vhodné na Sinless party?
O: Pro detailní informace o dresscodu klikněte ZDE. Pro inspiraci obrázkovou galerií klikněte ZDE. Přijdete-li na párty bez kostýmu nebo nebude-li váš kostým splňovat podmínky dresscodu, budete požádáni klub opustit. Bude-li Váš kostým na hranici splnění dresscodu, budete muset odstranit nebo jinak změnit nevyhovující části vašeho kostýmu…a to veřejně na podiu, kde budete následně potrestáni, bez ohledu na to, jste-li otrok, subinka, switch nebo Top. Rozhodnutí o trestu a úpravách vašeho kostýmu podléhají rozhodnutí pořadatelů Sinless.

D: Jaké je vstupné a v kolik party začíná?
O: Vstupné na párty je 1.000 Kč pro pár, 500 Kč pro transvestity, samotné ženy mají vstup zdarma. Párty se koná od 21 hod. do 4 hod., vstup je povolen pouze mezi 21. a 23. hodinou. Po 23. hodině nebude již do klubu nikdo vpuštěn.

D: Jaká je adresa klubu?
O: Soukromí našich hostů a diskrétnost jsou pro nás důležitější než reklama po celém městě. Proto adresa klubu bude oznámena až po potvrzení rezervace.

D: Mohu se převléci až na místě?
O: Ano. V klubu je šatna, kde se budete moci převléci. Přijdete-li v “civilu”, může se stát, že při vstupu budete požádáni prokázat se kostýmem na převlečení. K dispozici jsou uzamykatelné skříňky, ručníky i sprchy.

D: Bude tam hudba?
O: Ano. Na akcích hraje k poslechu i k tanci dobře a vhodně namixovaná reprodukovaná hudba, jako je darkwave, EBM, shadow synth-pop, goth a industrial.

D: Bude tam bar?
O: Ano. V klubu je dobře zásobený bar kvalitními alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Nutno dodat, že Sinless je fetish párty, ne pijácká akce. Bude-li proto někdo obtěžovat ostatní hosty nevhodným chováním způsobeným přílišnou konzumací alkoholu, bude požádán klub neprodleně opustit.

D: Budou tam mít lidi pohlavní styk?
O: Ano. Sex je běžným a naprosto normálním vyjádřením většiny fetišistů na většině fetish párty v zahraničí. Jinak tomu není ani na Sinless v České republice. Sex nezakazujeme, ale ani do něj nikoho nenutíme.

D: Budu se i já muset účastnit sexuálních hrátek?
O: Ne. Nebudete se muset účastnit ničeho, do čeho se vám nebude chtít. Vyžadován je pouze vzájemný respekt všech hostů vůči ostatním.

D: Co když mě někdo vyfotí?
O: Všichni hosté mají zakázáno nosit do klubu fotoaparáty nebo videokamery, i kdyby to mělo být pouze pro soukromé účely. Pokud bude na párty oficiální fotograf, bude fotit pouze profesionální vystoupení. Nikdo nebude vyfotografován bez výslovného přání a souhlasu. Zaznamenáte-li porušení těchto pravidel, neprodleně kontaktujte Revelatora nebo Honeyhair.

D: Budou na párty k dispozici pomůcky?
O: Fetish nábytek je standardním vybavením Sinless párty a je plně k dispozici všem hostům. Ostatní pomůcky jako biče, důtky, pouta apod. si každý host přinese vlastní.

D: Můžu si ve vašem klubu zaplatit S/M lekci?
O: Ne, Sinless je pravidelná měsíční fetish párty, ne S/M studio.

D: Co když potkám někoho, koho znám?
O: No a co? Pak daná osoba zná vaše tajemství stejně tak dobře, jako vy znáte tajemství vašeho známého, který je zjevně na fetiš party z toho samého důvodu jako vy. :-)